preskoči na sadržaj

Osnovna škola Gustava Krkleca Zagreb

Login
TJEDAN

PARNI (B)  23.11. - 27.11.

Jelovnik


JELOVNIK

škola zadržava pravo izmjene jelovnika

Pratite



Anketa
Koliko sati u jednom danu provedeš u virtualnoj učionici?






 

Zvono
Prije podne
 
1. sat  8,00 -   8,45
2. sat  8,50 -   9,35
3. sat  9,45 - 10,30
4. sat 10,40 - 11,25
5. sat 11,30 - 12,15
6. sat 12,20 - 13,05
 
Poslije podne
 
1.(7.) sat 13,10 - 13,55
2.(8.) sat 14,00 - 14,45
3.(9.) sat 15,00 - 15,45
4.(10.) sat 15,50 - 16,35
5.(11.) sat 16,40 - 17,25
6.(12.) sat 17,30 - 18,15
Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 9. 11. 2009.

Ukupno: 611586
Ovaj mjesec: 5648
Danas: 2
Dopunska nastava

Predmetna nastava:

 Predmet  Razred  Učitelj/ica  Termini održavanja
       U ŠKOLI  ONLINE
 Hrvatski j. 5.   Katarina Lenac Legac /  srijeda, 9. sat
 Hrvatski j. 6.   Martina Karlović

 /

 srijeda, 9. sat
 Hrvatski j. 7.  Martina Karlović  /  utorak, 9. sat
 Hrvatski j. 8.  Monika Haraminčić  /  ponedjeljak, 8. sat
 Matematika 5.  Aleksandra Dujmović  /  četvrtak, 15.30 - 17.00
 Matematika 6.  Ana Severin  srijeda,
7. sat
/
 Matematika 7.  Mihaela Marenić  srijeda,
7. sat
/
 Matematika 8.  Ivana Dimitrovski  utorak,
7. i 8. sat
/
 Fizika 7. i 8.  Josip Jurić  /  četvrtak, 16.00
 Kemija 7. i 8.  Petra Tomić  /  prema dogovoru s
 učenicima
 Engleski j. 8.c  Alma Kvarantan  srijeda,
1. sat
/
 Engleski j. 4.  Alma Kvarantan  /  ponedjeljak, 7. sat
 Engleski j. 7.  Tamara Taraš Vilušić  utorak,
7. sat
četvrtak,
0.sat
/
 Engleski j. 5.a, b, d  Ivana Cota  /  srijeda, 9. sat
 Engleski j. 6.  Ivana Cota /  ponedjeljak, 9. sat
 Engleski j. 5.c  Alma Kvarantan  utorak,
6. sat
/
 Engleski j. 3.a  Iva Žgela  petak,
5.sat 
/
 Engleski j. 3.b  Iva Žgela  utorak,
6.sat
/
 Biologija 7.  Lidija Župan Ivanović /  ponedjeljak, 7. sat
 ili po dogovoru
 Biologija 8.  Lidija Župan Ivanović /  ponedjeljak, 8. sat 
​ ili po dogovoru

 

Razredna nastava:

 Predmet  Razred  Učitelj/ica  Termin održavanja
U ŠKOLI
 Hrvatski j.  1.a  Tajana Tintor  utorak, 5.sat
 Matematika  1.a  Tajana Tintor  petak, 0. sat
 Hrvatski j.  1.b  Melita Krivohlavek  petak, 0. sat
 Matematika  1.b  Melita Krivohlavek  petak, 1. sat
 Hrvatski j.  1.c   Paula Antunović  srijeda, 0. sat
 Matematika  1.c   Paula Antunović  petak, 5. sat
 Hrvatski j.  1.d  Vlasta Vrbanić Nemec  utorak, 0.sat
 Matematika  1.d  Vlasta Vrbanić Nemec  petak, 0. sat
       
 Hrvatski j.  2.a  Stella Gašpar  ponedjeljak, 5. sat
 Matematika  2.a  Stella Gašpar  petak, 5. sat
 Hrvatski j.  2.b  Nikolina Baković  utorak, 3.sat
 Matematika  2.b  Nikolina Baković  utorak, 4.sat
 Hrvatski j.  2.c  Bruna Levar  srijeda, 5. sat
 Matematika  2.c  Bruna Levar  petak, 5. sat
       
 Matematika  3.a  Ana Badurina  ponedjeljak, 6. sat
 Hrvatski j.  3.a  Ana Badurina  četvrtak, 5. sat
 Matematika  3.b  Ivana Brebrić Šimunović  srijeda, 6. sat
 Hrvatski j.  3.b  Ivana Brebrić Šimunović  četvrtak, 5. sat
 Matematika  3.c  Zemira Kulović Muslija  srijeda, 0. sat
 Hrvatski j.  3.c  Zemira Kulović Muslija  petak, 0. sat
 Matematika  3.d  Božidarka Hrvačić  četvrtak, 5. sat
 Hrvatski j.  3.d  Božidarka Hrvačić  petak, 5. sat
       
 Matematika  4.a  Gordana Vuglec  srijeda, 1. sat
 Hrvatski j.  4.a  Gordana Vuglec  srijeda, 1. sat
 Matematika  4.b  Snježana Fegić  utorak, 3. sat
 Hrvatski j.  4.b  Snježana Fegić  utorak, 5. sat
 Matematika  4.c  Alma Žugaj  petak, 6.sat
 Hrvatski j.  4.c  Alma Žugaj  četvrtak, 6. sat
 Matematika  4.d  Iva Dukanović  srijeda, 6. sat
 Hrvatski j.  4.d  Iva Dukanović  utorak, 5. sat

 

 
preskoči na navigaciju