preskoči na sadržaj

Osnovna škola Gustava Krkleca Zagreb

Login
TJEDAN

PARNI (B) 20.1. - 24.1.

Jelovnik


JELOVNIK

škola zadržava pravo izmjene jelovnika

Pratite



Anketa
Koliko obroka dnevno pojedeš?





Puzzle

preview12 piece

preview35piece

 

Zvono
Prije podne
 
1. sat  8,00 -   8,45
2. sat  8,50 -   9,35
3. sat  9,45 - 10,30
4. sat 10,40 - 11,25
5. sat 11,30 - 12,15
6. sat 12,20 - 13,05
 
Poslije podne
 
1.(7.) sat 13,10 - 13,55
2.(8.) sat 14,00 - 14,45
3.(9.) sat 15,00 - 15,45
4.(10.) sat 15,50 - 16,35
5.(11.) sat 16,40 - 17,25
6.(12.) sat 17,30 - 18,15
Kalendar
« Siječanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 9. 11. 2009.

Ukupno: 534209
Ovaj mjesec: 5200
Danas: 15
Izvanškolske aktivnosti

Školska dvorana:

ponedjeljak utorak srijeda četvrtak petak

15.00-16.00
RK LOKOMOTIVA

15.00-16.00
TAEKWONDO
½ dvorane
CHEERLEADING
½ dvorana

15.00-16.00
RK LOKOMOTIVA

15.00-16.00
TAEKWONDO
½ dvorane
CHEERLEADING
½ dvorana

15.00-16.00
NACIONAL FUTSAL

16.00-17.00
NOGOMET M
(Novi Zagreb)

16.00-17.00
BADMINTON

16.00-17.00
NOGOMET M
(Novi Zagreb)

16.00-17.00
BADMINTON

16.00-17.00
NACIONAL FUTSAL

17.00-18.30
ODBOJKA M
MLADOST

17.00-18.00
RUKOMET M
(Vučić)

17.00-18.30
ODBOJKA M
MLADOST

17.00-18.00
RUKOMET M
(Vučić)

 

18.30-19.30
KARATE

18.00-19.00
RITMIČKA GIMNASTIKA

18.30-19.30
KARATE

18.00-19.00
RITMIČKA GIMNASTIKA

18.00-19.00
RUGBY

19.30-20.30
RK LOKOMOTIVA

19.00- 20.30
KOŠARKA M
KK ZAPRUĐE

19.30-20.30
RK  LOKOMOTIVA

19.00-20.30
REKREACIJA

19.00- 20.30
KOŠARKA M
KK ZAPRUĐE

20,30-22,00
REKREACIJA 

20,30-22,00
REKREACIJA 

20,30-22,00
KOŠARKA
KK ZAPRUĐE

20,30-22,00
REKREACIJA

20,30-22,00
REKREACIJA

 

Ostali prostori škole:

ponedjeljak utorak srijeda četvrtak petak

GŠ ZLATKA BALOKOVIĆA
14.00-21.00

GŠ ZLATKA BALOKOVIĆA
14.00-21.00

GŠ ZLATKA BALOKOVIĆA
14.00-21.00

GŠ ZLATKA BALOKOVIĆA
14.00-21.00

GŠ ZLATKA BALOKOVIĆA
14.00-21.00

3 D MARCIPAN
15.30-16.30

UDRUGA MALI INŽINJERI
17.30-18.30

ABACUS
17.30-19.00

 

MALI ŠAHISTI
15.30-17.00

 

ALGEBRA-DIGITALNA AKADEMIJA
19.15-20.45

ALGEBRA-DIGITALNA AKADEMIJA
17.30-19.00

   
 

ŠKOLA STRANIH JEZIKA SUVAG
    1.STUPANJ
15.00-15.45 

2. STUPANJ
15.50-16.20

     

 

preskoči na navigaciju