preskoči na sadržaj

Osnovna škola Gustava Krkleca Zagreb

Login
TJEDAN

NEPARNI (A) 12.11. - 16.11.

Jelovnik


JELOVNIK

škola zadržava pravo izmjene jelovnika

Anketa
Kakav očekuješ uspjeh ove školske godine?




Puzzle

preview48 piece

preview24 piece

 

Zvono
Prije podne
 
1. sat  8,00 -   8,45
2. sat  8,50 -   9,35
3. sat  9,45 - 10,30
4. sat 10,40 - 11,25
5. sat 11,30 - 12,15
6. sat 12,20 - 13,05
 
Poslije podne
 
1.(7.) sat 13,10 - 13,55
2.(8.) sat 14,00 - 14,45
3.(9.) sat 15,00 - 15,45
4.(10.) sat 15,50 - 16,35
5.(11.) sat 16,40 - 17,25
6.(12.) sat 17,30 - 18,15
Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 9. 11. 2009.

Ukupno: 453627
Ovaj mjesec: 2567
Danas: 113
Izvannastavne aktivnosti

 Naziv grupe

 Termini održavanja  Izvršitelji

 RAZREDNA NASTAVA:

 Medijska pismenost

 srijeda 11.30-13.05

 Marijana Zadro

 Čitalačko-filmski klub

 A tjedan
 utorak 11.30-13.05

 Paula Antunović

 Poduzetništvo  A tjedan
 četvrtak 15.50-16.35
 B tjedan
 srijeda 10.40-11.25
 Sara Ščurić
 Učionica budućnosti  ponedjeljak 11.30-12.15  Ružica Filipović
 Glazbena radionica  ponedjeljak 11.30-12.15  Zemira Kulović Muslija

 Likovna skupina

 utorak 11.30-12.15

 Vlasta Vrbanić  Nemec

 Kreativna igra

 četvrtak 11.30-12.15

 Tajana Tintor

 Abacus Soroban

 utorak i četvrtak
 12.15-13.05

 Gordana Vuglec

 Domaćinstvo
 (3. i 4. razred)

 srijeda
 A tjedan 11.30-12.15
 B tjedan 16.40-17.25

 Stella Gašpar

 Plesna skupina "5+5"

 utorak i četvrtak
 16.00-17.00

 Marija Devčić

 Pričopričalice

 ponedjeljak 11.30-12.15

 Ena Barišić

 Mali prirodnjaci

 srijeda 11.30-12.15

 Melita Krivohlavek

 Animator kulture

 Crveni križ

 tijekom školske godine  sukladno organizaciji humanitarnih akcija i izvanučioničke nastave

 Doroteja Hanaček

 Male sirene

 ponedjeljak 11.30-12.15

 Bruna Levar

 Domaćinstvo
 (1. i 2. razred)

 srijeda 11.30-12.15

 Alma Žugaj

 Lutkarska skupina

 ponedjeljak 12.00-12.45

 Snježana Fegić

 Mali zbor  ponedjeljak 11.30-12.15  Iva Dukanović

 Njemačka igraonica
 (3. razred)

 petak 11.30-13.05

 Ivana Cota

 Francuska početnica
 (3. razred)
 srijeda 15.00-15.45  Donka Gerakarov

 Mali englezi

 srijeda 11.30-12.15
 petak 11.30-12.15

 Dijana Ravlić

 PREDMETNA NASTAVA

 Literarna skupina

 četvrtak 13.10-13.55

 Krešimir Čosić

 Dramska skupina

 ponedjeljak 14.00-15.45

 Martina Karlović

 Novinarska skupina  četvrtak 13.10-13.55  Davorka Likarić
 Deutsch plus  utorak 13.10-13.55  Dijana Katalenić

 Pjevački zbor i orkestar

 utorak 12.20-13.05
 petak 12.20-13.55

 Marijana Maričić

 Glazbena radionica  srijeda 12.20-13.55  Marijana Maričić
 Hrvatska glazbena  mladež  četvrtak 13.10-13.55  Marijana Maričić

 E-twinning

 srijeda 13.10-13.55

 Goran Brkić

 Međunarodna Eko-škola

 ponedjeljak 13.10-14.50
 i tijekom školske godine sukladno aktivnostima eko škole

 Lidija Župan Ivanović

 Mladi čuvari prirode

 ponedjeljak 13.10-14.45

 Lidija Župan Ivanović

 Video grupa

 utorak 13.10-14.45

 Lidija Župan

 Foto grupa  četvrtak 12.20-13.55  Lidija Župan
 Robotika  četvrtak 15.45-17.25  Josip Jurić

 Mentalna matematika

 četvrtak 12.20-13.55 

 Ivana Dimitrovski

 Ekipna matematička  natjecanja  ponedjeljak i četvrtak
 12.20-13.05
 Ana Severin

 Web dizajn

 ponedjeljak i četvrtak
 13.10-13.55

 Sanda Pavlek

 Programiranje

 četvrtak 18.15-19.00

 Aleksandra Dujmović

 Bridž  petak 13.10-14.45  Aleksandra Dujmović

 Mali voćari

 petak 13.10-14.45

 Anto Slipac

 Mladi DJ-i

 srijeda 13.10-13.55

 Lidija Župan

 Povijesna grupa  ponedjeljak 13.10-14.45  Igor Čorkalo

 Crveni križ

 tijekom školske godine  sukladno organizaciji humanitarnih akcija

 Maja Klanac

 Volonteri

 utorak 13.10-14.45

 Maja Klanac

 Vjeronaučna skupina

 četvrtak 14.00-15.30

 Kristina Raič

 Misijska skupina  srijeda 12.20-13.55  Kristina Raič

 Vjeronaučna olimpijada

 ponedjeljak 13.10-14.45

 Dominko Filipović

 Prva pomoć

 srijeda 13.10-14.45

 Dominko Filipović

 Školske prometne  jedinice od 5. do 8. razreda

 od ponedjeljka do petka
 7.05-7.50

 Josip Funtak

 Osposobljavanje učenika za vozače bicikla

 ponedjeljak 12.20-13.55

 Josip Funtak

 Prometna grupa  od ponedjeljka do petka
 7.05-7.50
 Josip Funtak

 Košarka

 ponedjeljak 14.00-14.45
 srijeda 12.20-13.05

 Dario Bobanović

 Priprema za natjecanja  ponedjeljak 13.10-13.55
 utorak 13.10-13.55
 srijeda 12.20-13.05
 Ivana Olivari
 Rukomet  četvrtak 13.10-13.55  Matija Pintarić



preskoči na navigaciju