preskoči na sadržaj

Osnovna škola Gustava Krkleca Zagreb

Login
TJEDAN

NEPARNI TJEDAN 

20.6. - 21.6.

JELOVNIK

Pratite



 

Zvono
Prije podne
 
1. sat  8,00 -   8,45
2. sat  8,50 -   9,35
3. sat  9,45 - 10,30
4. sat 10,40 - 11,25
5. sat 11,30 - 12,15
6. sat 12,20 - 13,05
 
Poslije podne
 
1.(7.) sat 13,10 - 13,55
2.(8.) sat 14,00 - 14,45
3.(9.) sat 15,00 - 15,45
4.(10.) sat 15,50 - 16,35
5.(11.) sat 16,40 - 17,25
6.(12.) sat 17,30 - 18,15
Kalendar
« Lipanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 9. 11. 2009.

Ukupno: 728317
Ovaj mjesec: 5525
Danas: 10
Izvannastavne aktivnosti

RAZREDNA NASTAVA:

NAZIV AKTIVNOSTI/ SKUPINE

UČITELJ

RAZREDI

SATI TJEDNO/ GODIŠNJI BR.  SATI

TERMINI ODRŽAVANJA

(DAN, SAT)

BROJ GRUPA

 

 

 

 

U ŠKOLI

ONLINE

 

Domaćinstvo

Alma Žugaj

1.

1/35

utorak, 5. sat

/

1

Čuvari baštine

Gordana Vuglec

1.

1/35

utorak, 5. sat

/

1

Lutkarsko- -dramska skupina

Snježana Fegić

1.

1/35

utorak, 5. sat

/

1

Prometna skupina

Iva Dukanović

3., 4.

1/35

utorak, 0. sat

/

1

Kreativna igra

Tajana Tintor

2.

1/35

srijeda, 5.sat

/

1

Mali prirodnjaci

Melita Krivohlavek

2.

1/35

utorak, 5. sat

/

1

Čitalačko-filmski klub

Paula Antunović

2.

1/35

srijeda, 5.sat

/

1

Likovna skupina

Vlasta Vrbanić Nemec

  1. i 2.

1/35

četvrtak, 5. sat

/

1

Likovna skupina

Nikolina Baković

3. i 4.

1/35

petak, 5. sat

/

1

Mali zbor

Tea Moguš

      1.- 3.

1/35

petak, 5. sat

/

1

Origami

Ana Badurina

4.

1/35

petak, 6. sat

/

1

Pričopričalice

Ivana Brebrić Šimunović

4.

1/35

petak, 6. sat

/

1

Glazbeno- -dramska skupina

Zemira Kulović Muslija

4.

1/35

srijeda, 6. sat

/

1

Kreativci

Božidarka Hrvačić

4.

1/35

ponedjeljak, 6. sat

/

1

Crveni križ

Doroteja Hanaček

1.- 4.

1/35

tijekom šk. g.

/

1

 

 

 

 

 

PREDMETNA NASTAVA:

 

NAZIV AKTIVNOSTI/ SKUPINE

UČITELJ

RAZREDI

SATI TJEDNO/ GODIŠNJI BR.  SATI

TERMINI ODRŽAVANJA

(DAN, SAT)

BROJ GRUPA

 

 

 

 

U ŠKOLI

ONLINE

 

Dramska skupina

Martina Karlović

5. – 8.

2/70

utorak, 7. i 8. sat

/

1

Medijska skupina

Ivana Bašić

5. – 8.

1/35

petak,
7. sat

/

1

Literarna skupina

Tajana Huljek

5. – 8.

1/35

srijeda, 7. sat

/

1

Bridž

Aleksandra Dujmović

7.

2/70

petak, 6. i 7. sat

/

1

Mentalna matematika

Ivana Dimitrovski

8.

2/70

petak, 6. i 7. sat

/

1

Matematika izvan matematike

Tamara Anna Horvat

5.

2/70

petak, 6. i 7. sat

/

1

Programiranje

Ana Severin

5.

3/105

ponedjeljak, 6.i7. sat

utorak, 7. sat

 

 

Web-dizajn

Sandra Doblanović

8.

2/70

petak, 6. i 7. sat

/

1

Robotika

Josip Jurić

5. - 8.

3/105

četvrtak, 9.,10.,11. sat

/

1

Robotika

Ivan Gotić

3., 4., 6.

5/175

ponedjeljak, 6. sat (3.)

srijeda, 7. i 8. sat (4.)

četvrtak, 8. i 9. sat (6.)

/

3

Mali Englezi

Iva Žgela

4. a, b

1/35

petak, 6. sat

/

1

Vjeronaučna olimpijada

Dominko Filipović

5. - 8.

1/35

četvrtak, 7. sat

/

1

Latinski jezik

Dominko Filipović

5. - 8.

1/35

ponedjeljak, 9. sat

/

1

Crveni križ

Dominko Filipović

5. - 8.

1/35

tijekom godine

 

/

1

Vjeronaučna skupina

Kristina Raič

4.

2/70

utorak, 6. sat

/

1

Povjesničari

Mihael Jandrej

5. i 6.

1/35

utorak, 7. sat

/

1

Volonteri

Maja Klanac

5., 6., 8.

1/35

petak, 6. sat

/

1

Prva pomoć

Maja Klanac

7., 8.

2/70

srijeda, 7. sat

četvrtak, 6. sat

/

1

Mali voćari

Anto Slipac

5., 6., 7.

2/70

tijekom godine

/

1

Školska prometna jedinica

Josip Funtak

6., 7., 8.

3/105

ponedjeljak, srijeda,

četvrtak, 0. sat

/

3

Osposobljavanje učenika za vožnju biciklom

 

 

Josip Funtak

 

5.

2/70

četvrtak, 6. i 7. sat

/

2

Maketarstvo, graditeljstvo

Josip Funtak

5. i 6.

1/35

četvrtak, 6. sat

/

1

Obrada metala, strojarske konstrukcije, elektrotehnika, elektronika

Josip Funtak

7. i 8.

1/35

srijeda 7. sat

/

1

Sportske igre

Ivana Olivari

5. - 8.r.

1/35

utorak,  6. sat

/

/

Glazbena radionica

Marijana Maričić

 

5. - 8.

1/35

utorak,  6. sat

/

1

Orkestar

 

Marijana Maričić

 

5. - 8.

1/35

srijeda, 6. sat

/

1

Pjevački zbor

Marijana Maričić

 

5. - 8.

1/35

ponedjeljak, 6. sat

/

1

Košarka

Dario Bobanović

 

5. - 8.

2/70

petak i srijeda, 7. sat

/

2

Fotogrupa

Lidija Župan

8.

2/70

urijeda, 7. sat

/

1

Mladi DJ

 

Lidija Župan

 

8.

1/35

utorak i petak

/

1

Ekogrupa

 

 

Lidija Župan Ivanović

5. - 8.

2/70

utorak, 7. i 8. sat

/

1

 

 

 

 

 

 

 




preskoči na navigaciju