preskoči na sadržaj

Osnovna škola Gustava Krkleca Zagreb

Login
TJEDAN

PARNI (B) 14.10. - 18.10.

Pisane provjere

Vremenik pisanih provjera
znanja predmetne nastave

Jelovnik


JELOVNIK

škola zadržava pravo izmjene jelovnika

Pratite



Anketa
Koliko obroka dnevno pojedeš?





Puzzle

preview35 piece

preview16 piece

 

Zvono
Prije podne
 
1. sat  8,00 -   8,45
2. sat  8,50 -   9,35
3. sat  9,45 - 10,30
4. sat 10,40 - 11,25
5. sat 11,30 - 12,15
6. sat 12,20 - 13,05
 
Poslije podne
 
1.(7.) sat 13,10 - 13,55
2.(8.) sat 14,00 - 14,45
3.(9.) sat 15,00 - 15,45
4.(10.) sat 15,50 - 16,35
5.(11.) sat 16,40 - 17,25
6.(12.) sat 17,30 - 18,15
Kalendar
« Listopad 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 9. 11. 2009.

Ukupno: 500088
Ovaj mjesec: 6198
Danas: 49
Djelatnici

RAVNATELJICA 

Marija Luković,  dipl. uč.

 

STRUČNA PEDAGOŠKA SLUŽBA

Ana Marinović Radojković,  prof. pedagogije
Željka Blažinović,  prof. defektolog - logoped
Iskra Pejić,  prof. psihologije
Ena Župan, mag. socijalne pedagogije
Ida Bogadi,  prof. komparativne književnosti i fonetike - knjižničarka

 

RAZREDNA NASTAVA

Paula Antunović,  dipl. uč.
Marija Devčić,  dipl. uč.
Sandra Doblanović, mag. prim. obraz.
Iva Dukanović,  dipl. uč.
Snježana Fegić,  dipl. uč.
Ružica Filipović (zamjena za Tatjanu Tomec Enc), 
mag. prim. obraz.
Stella Gašpar,  uč.
Doroteja Hanaček,  uč.
Božidarka Hrvačić, dipl. uč.
Vlatka Kos Kabalin, dipl. uč.
Melita Krivohlavek,  dipl. uč.
Zemira  Kulović Muslija,  dipl. uč.
Bruna Levar (zamjena za Ivanu Brebrić Šimunović), 
mag. prim. obraz.
Leo Pavlačić, mag. prim. obraz.
Iva Perišić (zamjena za Sašenjku Žalac), mag. prim. obraz.
Tamara Pintek (zamjena za Nikolinu Baković), mag. prim. obraz.

Tajana Tintor,  dipl. uč.
Anamarija Valenta, mag. prim. obraz.
Vlasta Vrbanić Nemec,  dipl. uč.
Gordana Vuglec,  dipl. uč.
Marijana Zadro (zamjena za Mariju Luković), 
mag. prim. obraz.
Alma Žugaj,  uč.

 

PREDMETNA NASTAVA

 
 Dario Bobanović,  prof. fizičke kulture
 Goran Brkić (zamjena za Aleksandru Šeremet), prof. engleskog jezika

 Ivana Cota,  prof. engleskog jezika i njemačkog jezika i književnosti
 Krešimir Čosić,  mag. edu. hrvatskog jezika i povijesti
 Mario Damjanović, prof. povijesti, prof. latinskog jezika i književnosti
 Ivana Dimitrovski,  prof. matematike
 Aleksandra Dujmović,  prof. matematike i informatike
 Dominko Filipović,  dipl. teolog
 Barbara Fiolić, mag. edu. hrvatskog jezika i književnosti
 Josip Funtak,  inž. strojarstva

 Donka Gerakarov, prof. francuskog jezika i komparativne književnosti
 Monika Haraminčić (zamjena za Davorku Likarić), prof. hrvatskog jezika i 
     književnosti i talijanskog jezika i književnosti
 Mihael Jandrej, prof. povijesti i geografije
 Josip Jurić,  prof. fizike i informatike
 Martina Karlović, prof. hrvatskog jezika i sociologije
 Dijana Katalenić,  prof. njemačkog jezika i fonetike
 Maja Klanac,  dipl. teolog
 Hana Kostadinović (zamjena za Ivonu Ivančić i Petru Tomić), mag. edu.
    biologije i kemije
 Stipica Kovač,  prof. povijesti i geografije
 Alma Kvarantan (zamjena za Željku Kunić), mag. edu. talijanskog jezika i
    književnosti i mag. engleskog jezika i književnosti
 Katarina Lenac Legac, prof. hrvatskog jezika i književnosti i fonetike
 Mihaela Marenić,  dipl. inž. matematike
 Marijana Maričić, mag. glazbene pedagogije
 Ivana Olivari,  prof. tjelesne i zdravstvene kulture
 Sanda Pavlek,  prof. matematike i informatike
 Kristina Raič,  dipl. kateheta
 Ana Severin, prof. matematike i informatike
 Anto Slipac,  prof. geografije
 Tamara Taraš Vilušić, prof. engleskog i španjolskog jezika
 Lidija Župan,  akademski kipar
 Lidija Župan Ivanović (zamjena za Branku Štefok Bojadžija),  prof.        
     biologije

 

ADMINISTRATIVNO I TEHNIČKO OSOBLJE

Maja Mikec, upravni pravnik - tajnica
Gordana Videc - računovođa
Vladimir Benko, domar
Zoran Jotanović, domar
Neda Rinkovec, kuharica
Brankica Vučinić, kuharica

Ljilja Terzić, kuharica
Nevenka Župan, pomoćna kuharica
Željka Maltarić, spremačica
Andreja Kopun, spremačica
Mara Čakarić, spremačica
Snježana Tašner, spremačica
Analis Krčelić, spremačica
Marija Andrijanić (zamjena za Aleksandru Hostić), spremačica
Jela Ključević, spremačica
Zdenka Zagrajski, spremačica




preskoči na navigaciju