Danas: 10
Školsko sportsko društvo
Odbojka M
SANDRA DOBLANOVIĆ / datum: 7. 2. 2022. 07:56
U subotu su naši osmaši  A.K.,F.F.,D.S.,L.S.,B.B.,G.T.,R.A.,R.B.,M.C.igrali na Prvenstvu Grada Zagreba osnovnih škola u odbojci. Igrali su u  Domu odbojke na Mladosti.

[OPŠIRNIJE]

Odbojka Ž
SANDRA DOBLANOVIĆ / datum: 31. 1. 2022. 12:39
Bez obzira na online nastavu Prvenstvo u odbojci za djevojčice osnovnih škola Grada Zagreba se održalo i ovaj vikend.
Naše cure igrale su protiv OŠ Matije Gubca. U dobroj igri izgubile su 2:0 i time ispale iz daljnjeg natjecanja. Na današnjoj utakmici pridružila nam se D.F. i pojačala sastav ekipe. Bez obzira na poraz to je sport.

Ivana Olivari, prof.

[OPŠIRNIJE]

Odbojka Ž
SANDRA DOBLANOVIĆ / datum: 24. 1. 2022. 14:05
Evo nas i u 2. polugodištu. Natjecanja su otvorile naše djevojčice 8. i 7. razreda. M.G., A.Z., L.V., M.S., O.Š. i S.D. One su 22.1. u novoj područnoj školi Pongračevo igrale protiv OŠ Cvijetno naselje. Izgubile su 2:0 ali idemo dalje. Borimo se i dalje.

Ivana Olivari,prof.

[OPŠIRNIJE]

Košarka
SANDRA DOBLANOVIĆ / datum: 6. 12. 2021. 13:06
U subotu 4.12. naši učenici ušli su osam najboljih ekipa u košarci OŠ Grada Zagreba. Za ulazak u četvrtinu finala zaustavila ih je OŠ Kajzerica. Dečki su odlično i borbeno igrali. Bravo dečki!

[OPŠIRNIJE]

DP U PLIVANJU Ž
SANDRA DOBLANOVIĆ / datum: 3. 12. 2021. 07:00
U Rijeci je održano DP u plivanju za dječake i djevojčice osnovnih škola.

[OPŠIRNIJE]

Košarka
SANDRA DOBLANOVIĆ / datum: 30. 11. 2021. 13:38

U subotu 27.11.2021. u OŠ Središće naši košarkaši 7. i 8. raz. igrali su protiv OŠ Matka Laginje i pobijedili. Bravo dečki!!! Idemo dalje.

[OPŠIRNIJE]

Prvenstvo Grada Zagreba u plivanju za djevojčice osnovnih škola
SANDRA DOBLANOVIĆ / datum: 24. 11. 2021. 09:49
Prvenstvo Grada Zagreba u plivanju za djevojčice osnovnih škola, održalo se 23.studenog 2021. na bazenu Utrine. Naše učenice su odličnim plivanjem, hladnom glavom i svojim trudom doplivale do 2.mjesta. Time su se izborile za odlazak na Državno prvenstvo u Rijeci koje će se održati 30.11.-1.12.21.
Bravo cure, odlične ste i sretno na DP u Rijeci.

[OPŠIRNIJE]

Sportska subota
SANDRA DOBLANOVIĆ / datum: 14. 11. 2021. 17:12
U subotu 13. studenog 2021. dječaci 7.i8.raz. igrali su dvije futsal utakmice u OŠ Kajzerica. Prvu su igrali protiv OŠ Središće i pobijedili su 5:0. Drugu utakmicu izgubili su od OŠ Zapruđe. Dečki su bili odlični. Čestitam dečkima na dobroj igri.
Istovremeno su dečki također 7.i8. raz. igrali košarku u OŠ Središće protiv OŠ Kajzerica. Na žalost izgubili su . Čestitam dečkima na igri.

[OPŠIRNIJE]

JUDO
SANDRA DOBLANOVIĆ / datum: 10. 11. 2021. 13:10
U nedjelju 7. studenog 2021. održano je Prvenstvo Grada Zagreba u Judu za učenike OŠ. Naša škola je imal jednog predstavnika T.T. Čestitamo na dobroj borbi.

[OPŠIRNIJE]

PRVENSTVO GRADA ZAGREBA U PLIVANJU
SANDRA DOBLANOVIĆ / datum: 10. 11. 2021. 13:07
U utorak 9.studenog na bazenu Utrine održano je Prvenstvo Grada zagreba u plivanju za osnovne škole (dječaci). Našu školu predstavljali su L.G., R.K., D.M., I.DŽ., S.A., B.F.G., J.B., A.T. Dječaci su od 24 škole zauzeli 9. mjesto. Plivali su odlično, borili su se i bili su prava ekipa. Hvala dečki i čestitam od srca.

[OPŠIRNIJE]

Badminton
SANDRA DOBLANOVIĆ / datum: 27. 10. 2021. 10:21
U utorak 26.10.21. na Velesajmu je održano natjecanje osnovnih škola u badmintonu. Natjecale su se djevojčice i dječaci. Naši dečki F.F.,F.A.,N.L. i V.P. branili su boje naše škole. Izgubili su u četvrfinalu ali igrali su odlično i borbeno. Bravo dečki!
Naše djevojke osvojile su u teškoj konkurenciji 3.mjesto. Za školu su igrale S.D., J.K., L.V. i L. Č. Djevojke su igrale odlično. Čestitam cure!

[OPŠIRNIJE]

Atletika
SANDRA DOBLANOVIĆ / datum: 27. 10. 2021. 10:14

Učenik S.N. na školskom natjecanju u atletici za dječake osvojio je 2.mjesto u skoku u dalj.

[OPŠIRNIJE]

Košarka
SANDRA DOBLANOVIĆ / datum: 25. 10. 2021. 14:39

U subotu 23.listopada započela su momčadska natjecanja u košarci za dječake 7.i8. raz. Naši dečki igrali su u OŠ Središće protiv OŠ Šestine. Pobijedili su jer se suprotna ekipa nije skupila. Odigrali  su prijateljsku utakmicu. Dečki idemo dalje.

[OPŠIRNIJE]

Futsal
SANDRA DOBLANOVIĆ / datum: 25. 10. 2021. 14:36

U subotu 23.listopada održano je 2. kolo u futsalu. Naši dečki igrali su protiv OŠ Kajzerica i izgubili 1:3. Dečki su bili odlični igrali su jako dobro ali bolji su pobijedili. Međutim nije gotovo. Nastavljamo dalje protiv OŠ Središće. Dečki samo jako.

[OPŠIRNIJE]

KROS
SANDRA DOBLANOVIĆ / datum: 21. 10. 2021. 06:57
U srijedu 20.listopada 2021. na Bundeku  je održano školsko natjecanje u krosu za učenike i učenice osnovnih škola.

[OPŠIRNIJE]

Školsko natjecanje u atletici
SANDRA DOBLANOVIĆ / datum: 13. 10. 2021. 09:40
U utorak 12.listopada 2021. održano je školsko natjecanje u atletici za OŠ. Natjecanje je održano na atletskom stadionu "Mladost" na Jarunu. Na natjecanju su sudjelovale 42 škole Grada Zagreba. Našu školu su predstavljali S.N. koji je osvojio 2. mj. u skoku u dalj, K.M., F.F., F.F., G.T.,I.V, D.S. koji je osvojio 5.mj. u bacanju vortexa i L.S. koji je osvojio 4.mj. u bacanju vortexa. Čestitamo dečkima. Bravooo!!!

[OPŠIRNIJE]

Futsal 7.,8. razredi
SANDRA DOBLANOVIĆ / datum: 11. 10. 2021. 14:06

U subotu 9.10.2021. počela su natjecanja osnovnih škola u futsalu za dječake 7. i 8. razreda. Naša školska ekipa igrala je protiv OŠ Ljubljanica. Naši dečki pobijedili  su 6:2 i time se izborili u sljedeće kolo. Čestitke dečkima i sretno dalje!

[OPŠIRNIJE]

Atletika 7. i 8. razred
SANDRA DOBLANOVIĆ / datum: 29. 9. 2021. 15:39
U utorak 28, rujna 2021. na atletskom stadionu "Mladost" na Jarunu učenice 35 osnovnih škola Grada Zagreba natjecale su se u atletici. Učenice su se natjecale u bacanju vortexa, bacanju kugle, skoku u dalj, skoku u vis, trčanju na 100m, 300m, 600m i štafeti. I naša škola je imala predstavnice škole. To su učenice 8. i 7. razreda. Učenice su se borile i natjecale u bacanju kugle, bacanju vortexa, skoku u dalj, trčanju na 100m, 300m, 600m i štafeti. U pravom sportskom duhu. Hvala učenicama i čestitke na sudjelovanju.

[OPŠIRNIJE]

Stolni tenis
Administrator / datum: 11. 3. 2020. 15:40
U dvorani "Dragutin Šurbek" održalo se natjecanje OŠ u stolnom tenisu za dječake i djevojčice.

[OPŠIRNIJE]

Odbojkaši u finalu
Administrator / datum: 11. 3. 2020. 15:39
Finale muške odbojke osnovnih škola, održat će se u Areni 25. ožujka 2020.
Naši dečki bore se za zlato.... idemo dečki!!!
Vidimo se u Areni!!!

[OPŠIRNIJE]

Futsal 5. i 6. razred muški
Administrator / datum: 11. 3. 2020. 15:36

U subotu 7.3. učenici 5. i 6. razreda igrali su 2 kvalifikacijske utakmice u futsalu. Utakmice su se igrale u novoj osnovnoj školi u Središću.

[OPŠIRNIJE]

Graničar
Administrator / datum: 26. 2. 2020. 08:55

U subotu 15. veljače po prvi puta u organizaciji ŠSS Grada Zagreba održalo se natjecanje u graničaru za niže razrede (3.-4.).

[OPŠIRNIJE]

Judo
Administrator / datum: 14. 2. 2020. 09:30

Školsko natjecanje Grada Zagreba u judu održalo se 26.1.2020.

[OPŠIRNIJE]

Zaustavljeni u futsalu
Administrator / datum: 9. 2. 2020. 17:02
Nakon ulaska u 16 najboljih u Gradu Zagrebu, dječaci se nisu uspjeli izboriti u 8 najboljih. Dečki su odlično igrali ali lopta je okrugla....
Na žalost ni naše osmašice nakon ulaza u 12 najboljih, zaustavljene su i nisu prošle u 8 najboljih.

[OPŠIRNIJE]

Odbojkaši izborili finale!
Administrator / datum: 26. 1. 2020. 08:22
U subotu 18.1. odigrana je zadnja utakmica četvrtfinala u odbojci za dječake 7. i 8. razreda. Naši učenici pobjedili su 2:0 OŠ Ljubjanica i time se kao prvi u skupini plasirali u finale. Sretno dalje dečki!

[OPŠIRNIJE]

Bogata sportska subota
Administrator / datum: 22. 11. 2019. 18:19

Subota 16.11. bila je prepuna sportskih događanja. Naša škola bila je domaćin u Prvenstvu Grada Zagreba, u košarci za djevojčice 7. i 8. razreda.