Proslava 40. obljetnice škole

Dana 24. svibnja OŠ Gustava Krkleca proslavila je 40. obljetnicu svoga postojanja. Kao i svaki rođendan, i ovaj smo proslavili na prigodan način – priredbom. Pjesmom i plesom učenici su nas proveli kroz desetljeća djelovanja škole i razveselili svojim nastupima.

Kao posebno iznenađenje, onima najuspješnijima dodijeljene su nagrade, čime im se zahvalilo za trud i uspjehe koje su postigli u ime škole. Kako nikada ne bi zaboravili događaje i vrijeme provedeno u školi, učenici su svoje uspomene pohranili u vremensku kapsulu koja će se ponovno otvoriti za deset godina. Nadamo se da će naša škola nastaviti s radom još dugi niz desetljeća te da će i mnoge druge generacije, čije vrijeme tek dolazi, imati priliku svoje uspomene pohraniti u toj istoj vremenskoj kapsuli.

25. svibnja uzeli smo predah od školskih obaveza te se još jednom podsjetili na važnost redovite tjelovježbe. Gustavijada je i ove godine protekla u veselom ozračju, trčao se maraton, skakalo u vrećama, igrao se križić-kružić, a ni natjecanja u raznim sportovima nisu izostala.

29. svibnja u Travnom je održana humanitarna utrka za učenike i učitelje škole, u sklopu humanitarne akcije „Pomozimo Žanu”. Nakon utrke, svi smo se zajedno, s raznobojnim kišobranima, uputili na školsko igralište. Tamo smo zauzeli svoja mjesta unutar obilježenih linija kako bismo trenutak ovjekovječili grupnom fotografijom iz zraka.

Literarno-novinarska skupina

fotografije pogledajte u foto- galeriji:       priredba       podjela zahvalnica   Gustavijada          izložba           humanitarna utrka           milenijska fotografija

objavio: Administrator   datum: 5. 6. 2017.

Sviđa li ti se novouređeni hol škole?

« Listopad 2017 »